Новини

Член Ради директорів #КБУ, Caparol Україна розповіли, які проблеми стояли перед реставраторами археологічної пам'ятки Києва - Будинка з химерами і як саме асортимент Caparol може допомогти їх вирішити!
28 серпня 2021, 11:30

Реставрація - складний процес будівництва, але сьогодні можна подолати складні робочі моменти даного процесу. Варто лише використовувати матеріали, що забезпечать естетично привабливий і довговічний результат.

Першою перешкодою є специфіка фасаду, адже він гладкий і в насичених кольорах. А це підвищена схильність до утворення тріщин, тому що насичені відтінки сильніше нагріваються від сонячного проміння і взимку, при контрасті температур можуть з’являтися мікротріщини. З часом до них потрапляє волога, що призводить до руйнування та відшарування штукатурки.

Який товар Caparol Ukraine може врятувати ситуацію?

Без сумніву - Використання високоякісних штукатурок і силіконових фасадних фарб, а саме - високонаповнена силіконова фарба Minera Universal, яка створює ледь помітну шорсткість на поверхні фасаду, а надалі саме ця фарба забезпечує рівномірний розподіл термічного навантаження по фасаду.

А для того, щоб колір фасаду залишався насиченим протягом десятиріч і фасад будівлі був чистим, рекомендацією було обрано AmphiSilan-Plus на основі силіконових смол і з технологією Caparol Clean Concept.

Другою перешкодою є скульптури, які є ключовим елементом фасаду Будинку з химерами і цей елемент фасаду так само потребує особливого підходу до відновлення. Їх виконано з бетону, з часом цей матеріал не витримує атмосферних впливів, тож після відновлення бездоганних обрисів химерні створіння потребуватимуть на захисне покриття.

Важливо не лише уникнути корозії арматури в основі скульптур, а й на фінальному етапі робіт використати надійну фарбу з захисними властивостями.

Який товар Caparol Ukraine може врятувати вирішити цю задачу?

Абсолютно доречна в цьому випадку універсальна фарба на основі чистого акрилату Amphibolin. Вона блокуватиме потрапляння вологи в основу скульптур і до того ж зупинить дію шкідливих газів CO2, таким чином карбонізація залізобетону з подальшим руйнуванням та іржавінням арматури стає неможливою. Ось чому фарба Amphibolin є кращим технічним рішенням для захисту залізобетонних основ, якими і є скульптури в Будинку з химерами.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com