Новини

Як повідомляє Мінрегіон, до участі у розробленні державних будівельних норм (ДБН) будуть залучати професійну наукову спільноту, у тому числі – фахівців профільних навчальних закладів.
31 серпня 2021, 09:17

Одним з завдань Мінрегіону є оновлення державних будівельних норм відповідно до вимог сучасності. Відтепер до розроблення ДБН можуть залучатися й фахівці профільних вишів – Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного авіаційного університету та Харківського національного університету міського господарства.

«Таке рішення прийнято задля забезпечення на високому науковому рівні виконання завдань Мінрегіону щодо актуалізації ДБН із використанням кращого досвіду. Зокрема, впровадження параметричного методу нормування у будівництві», – зауважила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Нагадаємо, що Мінрегіон визначив п’ять основних напрямків роботи на найближчі два роки у межах досягнення фізичної безбар’єрності – від вдосконалення ДБН до контролю за дотриманням вимог будівельних норм й відповідного моніторингу.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com