Новини

Сьогодні, 31 серпня 2021 року відбулося ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ!
31 серпня 2021,17:30

З метою залучення та підтримання молодих фахівців будівельної галузі Департамент будівництва та житлового забезпечення Київська міська державна адміністрація - КМДА ініціював створення Ради молодих спеціалістів комплексу містобудівної політики та будівництва міста Києва. Для якісної реалізації цього проєкту було вирішено підписати Меморандум про співпрацю між Конфедерацією будівельників України, Департаментом будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської державної адміністрації, Київським національним університетом будівництва і архітектури КНУБА Офіційна сторінка та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа.

“З метою підвищення престижу будівельників і залучення молоді у будівельну галузь Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА ініціював створення Ради молодих спеціалістів. Конфедерація підтримує цей проєкт, тому ми вирішили долучится до підписання Меморандуму про співпрацю” - розпочав захід Президент КБУ Лев Парцхаладзе.

Відповідно до умов Меморандуму сторони домовляються об'єднати зусилля та спільно діяти для створення Ради молодих спеціалістів з метою сприяння:
-формуванню умов для розкриття творчого та наукового потенціалу молодих спеціалістів;
-залученню молодих спеціалістів до участі у розробці і реалізації суспільно корисних пілотних проєктів, отримання практичного досвіду за фахом;
-розвитку співпраці з іншими організаціями;
-створенню умов для розвитку молодих фахівців, сприяння їх професійній адаптації, створенню майданчику для передачі практичного досвіду;
-розповсюдження досягнень науки, технічних знань, передового досвіду;
-впровадження інноваційних проєктів у будівельній галузі тощо.

“Меморандум - це дорожня карта для створення Ради молодих спеціалістів міста Києва. А Конфедерація будівельників України - це потужна організація, яка буде допомагати адаптуватися молодим фахівцям у галузі будівництва” - акцентував директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Борис Работник.

“На сьогодні будівельники переживають кризу, адже у нас не вистачає 2,5 мільйонів спеціалістів. Тому нашою дією, підписанням Меморандуму, ми доведемо і підштовхнемо владу до того, що розвиток держави та економіки країни залежить від будівельної галузі” - зазначив ректор Київського національного університету будівництва і архітектури та Віцепрезидент КБУ Петро Куліков.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com