Новини

Sou Fujimoto Architects представили переможця проекту New City Center Landmark - монументальну плавучу вежу в затоці району Цянь-Хайвань в Шеньчжені.
3 вересня 2021, 17:00

Пропонована вежа має висоту 268 м і складається з 99 окремих башнеобразних елементів, з'єднаних міцної горизонтальною площиною у верхній частині, яка поступово зникає при спуску.

У своїй концепції дизайну архітектурна фірма Sou Fujimoto Architects замислилася над такими питаннями: Що означає нова «вежа» в 21 столітті? Як вежа може розвиватися, продовжуючи залучати увагу, як Ейфелева вежа?

У проєкті вежа обладнана оглядовим майданчиком, яка одночасно виконує функцію тривимірного виставкового простору, з рестораном і кафе. Більшість з 99 підвісних елементів мають обмежені точки дотику з головною вежею, що створює враження, ніби вони парять в повітрі.

Вежа в основному побудована зі сталі, вуглецевого волокна, кевларового троса і бетону, тоді як баланс сердечника підтримується розташованої по периферії сталевий кроквяної системою з кевларовими натяжними тросами.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com