Новини

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО в Києві!
09 вересня 2021, 11:44

Київ подав понад 20 інфраструктурних проектів для можливої реалізації в рамках програми Велике Будівництво в Києві в 2022 році. Про це йдеться в повідомленні Київміськадміністрації.

"Ми маємо амбітні плани щодо подальшого розвитку міста, що стосуються всіх сфер життєдіяльності. Ми плануємо втілити ще ряд масштабних проектів, частину яких запропонували підтримати в рамках програми президента України "Велике будівництво", - зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, мова йде про декілька об'єктів транспортної інфраструктури, соціальної та освітньої сфер, охорони здоров'я, культурної спадщини та культури, об'єктів реставрації. Зокрема, мова йде про:
✔️Будинок вчителя,
✔️міст імені Патона,
✔️кінотеатр "Київська Русь"
✔️станційний комплекс "Львівська брама".

"До держбюджету столиця віддає 60% ПДФО - більше всіх міст країни, покриває витрати на пільговий проїзд в громадському транспорті. Київ виконує функції столиці, при цьому не отримуючи в останні роки коштів на розвиток інфраструктури міста. Тому столиця сподівається на плідну співпрацю в рамках запропонованих проектів", - підкреслив Поворозник.

Нагадаємо, що влада Києва декларує намагання відремонтувати міст Патона з облаштуванням велодоріжок і розширенням верхній частині моста для облаштування променаду. Станцію "Львівська брама" на Сирецько-Печерській лінії між станціями «Золоті ворота» і «Лук'янівська» столична влада обіцяє добудувати вже не один десяток років. Її будівництво було розпочато в середині 1991 року, але в 1996 році роботи були заморожені через відсутність комплексного рішення реконструкції Львівської площі, де був запланований вихід зі станції. На сьогодні існує лише законсервована платформа станції, однак виходу на поверхню з неї немає.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com