Новини

Віцепрезидент #КБУ, представник КБУ у місті Києві, Голова правління — президент Київміськбуд Ігор Кушнір дав інтерв'ю для колонки НВ.Бізнес: «НЕРУХОМІСТЬ МОЖЕ СТАТИ ХОРОШОЮ АЛЬТЕРНАТИВОЮ ПЕНСІЙНИМ ВИПЛАТАМ».
10 вересня 2021, 11:31

Сьогодні мінімальна пенсія в Україні становить 1854 грн. Людина, яка пропрацювала 30−40 років на заводі, отримує в середньому близько 4 тисяч грн. Орієнтовна ціна оренди однокімнатної квартири в Києві коливається в межах 12 тис. грн. Більш точна цифра залежить від розташування будинку, його віку, кількості кімнат, району.

«Тобто, 12 тис. грн — це мінімум, який людина може мати у вигляді пасивного доходу щомісяця. Це в 6 разів більше за сьогоднішню мінімальну пенсію. Є про що подумати, я вважаю» - зазначив Ігор Кушнір.

Люди 40 років і молодші - це найбільш економічно-активний прошарок населення. І інвестиція в квартиру могла б стати хорошим джерелом пасивного доходу на майбутнє.

Однією з головних переваг нерухомості є її постійно зростаюча ціна. Тільки за останній рік квартири в Києві подорожчали на 20% у середньому. А вкладаючи на «котловані», коли забудовник дає мінімальну ціну, можна виграти двічі.

Сьогоднішні 40-річні громадяни мають всі можливості, щоб через 20 років не чекати від держави щомісячні $100. І навіть більше, у майбутньому вони зможуть і батькам допомогти і забезпечити стабільну старість, і, можливо, навіть дітям.

На думку Ігоря Кушніра, нерухомість — саме той інструмент, за допомогою якого можна знайти фінансову незалежність. Наприклад, компанія «Київміськбуд» пропонує різні варіанти: від безпроцентної розстрочки до іпотечних програм банків-партнерів.

Нещодавно один із покупців вклався у будівництво однокімнатної квартири на початковому етапі у будинку на лівому березі Києва, оформивши це все через програму банку під 0,01% річних. У підсумку, платить лише по три тисячі гривень на місяць. Вважайте, почав вкладати у свою пенсію вже зараз.

«Кожен може - було б бажання, а можливості завжди знайдуться!» - акцентував Ігор Кушнір, Віцепрезидент КБУ, представник КБУ у місті Київ, президент компанії «Київміськбуд».

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com