Новини

У найближчі 3 роки інвестиції у будівельну сферу України складатимуть до $2 млрд!
13 вересня 2021, 11:33

Таку думку за результатами Світового форуму глобальних інвестицій та сталого розвитку (CC Forum Monaco “Global Investment in Sustainable Development”), висловив Валерій Кодецький, засновник та президент девелоперської компанії, члена Ради директорів #КБУ, City One Development.

За його словами, учасники Форуму оцінили інвестиційний потенціал української будівельної галузі щонайменше в $50 млрд. Він наголосив, що потужних іноземних інвесторів цікавить насамперед створення нових заводів та виробничих потужностей, участь у великих інфраструктурних проєктах та реалізація проєктів у сегментах комерційної та житлової нерухомості.

Валерій Кодецький зазначив, що за 5-7 років рівень інвестицій в українську будівельну галузь може скласти до $10 млрд.

“Сьогодні світовий бізнес схвально оцінює розпочаті реформи у будівельній сфері України. Проте головним мерилом стане не лише номінальне реформування, а його реальна ефективність.

Учасники Форуму прогнозують, що Україна найближчі 3 роки здатна залучити до $2 млрд зі щорічною прогресією до 20%. Тобто вже за 5-7 років щорічний розмір іноземних інвестицій цілком реально збільшити до $10 млрд”, – наголосив експерт.

Валерій Кодецький – єдиний представник України на цьому Світовому форумі – підкреслив, що одним із важливих напрямів розвитку вітчизняного девелопменту може стати переорієнтація бізнес-процесів на створення високотехнологічного замкненого циклу виробництва сучасного будівельного устаткування та матеріалів, які б відповідали світовим трендам в екобезпеці та енергоощадності.

“Саме завдяки іноземним партнерам вже протягом 10 років Україна може повністю забезпечити себе всім необхідним не лише для розвитку будівельної сфери, та здатна вийти на новий технологічний рівень.

Мова йде про налагодження виробництва будівельних матеріалів завдяки впровадженню енергоощадних екологічних технологій”, – сказав Валерій Кодецький, член Ради директорів КБУ, засновник та президент девелоперської компанії City One Development.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com