Новини

Під час гутірки на Фестиваль «КНЯЖИЙ», Ірина Новосад керівниця відділу продажів та маркетингу Будівельна компанія Інвестор , члена Ради директорів #КБУ, розповіла як не лише будувати житлові комплекси, а розвивати міста і простір довкола - адже таким має бути завдання кожного девелопера!
13 вересня 2021, 15:36

“Є три важливі речі, щоб середовище для проживання стало справді комфортним!” - зазначила Ірина Новосад.

Перша із них - це порядок та атмосфера добросусідства. Ми живемо або в багатоповерхівці, або в приватному секторі, але однаково маємо сусідів і стосунки із ними та спільне бажання підтримувати порядок, дуже важливі.

Для того, щоб створити цю атмосферу добросусідства, компанія “Інвестор” у своїх ЖК зробила традицію проводити свята - Дні доброго сусіда. За допомогою такого свята вони знайомлять мешканців, намагаються створити атмосферу, щоб до них підтягувалися люди з однаковими цінностями. За таких умов порядок підтримувати легше

Серед інших моментів, важливих для комфортного проживання мешканців - озеленення території та організовані місця для проведення дозвілля.

“Забудовники часто забувають про озеленення. Цього року було дуже жарке літо і, відповідно, проводили багато замірів, як на різних локаціях нагрівається асфальт і відчувається температура повітря. Там, де є дерева і газони - дихати набагато легше і атмосфера краща”, - розповіла представниця “Інвестора”.

Стосовно зон для відпочинку, керівниця відділу продажів та маркетингу зауважила, що важливо не просто організувати такі місця, а передбачити усі деталі.

“Зона барбекю не повинна бути під вікнами, бо тоді чийсь відпочинок перетвориться для інших на повний дискомфорт. Такі зони треба споруджати на віддалі від будинків. При цьому обов'язково встановлювати смітники, рукомийники. Здається, що це маленькі деталі, але насправді це - ваш комфорт”, - переконана Ірина Новосад.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com