Новини

Цього року компанії Ліко-Холдінг виповнюється 30 років! Сьогодні відбулося урочисте святування на честь ювілея компанії!
17 вересня 2021, 16:26

Конфедерація будівельників України мала честь бути присутньою і привітати Ліко-Холдинг з днем народження! Голова Ради директорів #КБУ Олександр Ротов особисто привітав компанію та її засновника й ідейного натхненника, Президента компанії Ліко-Холдінг, Віцепрезидента КБУ Ігор Лисов.

Компанія Ліко-Холдинг є визнаним лідером на ринку України з 30-річним досвідом будівництва. Житлові комплекси з ретельно продуманою і працюючою інфраструктурою - це візитна картка компанії. Але компанія не обмежується тільки житловими комплексами. Ліко-Холдинг взяла на себе і соціальну відповідальність. Такі об'єкти як Спасо-Преображенський собор з дзвіницею, Елизаветинский парк, Центр спорту "Ліко", дитячі садки "Ліко-Світ", школа початкових класів "Ліко-школа" і технічний ліцей "Liko", медичні центри "Ліко-Мед", театр "Особистості" - яскравий тому приклад.

З нагоди 30-річчя Олександр Ротов вручив Ігорю Лисову нагороди - подяку КБУ компанії Ліко-Холдинг та почесний орден КБУ “Будуємо Україну”. А також нагородив ювілейною відзнакою КБУ Віцепрезидента компанії Ліко-Холдинг Ларису Ломакіну. У свою чергу Ігор Лисов вручив Олександру Ротову почесну відзнаку “Патріот компанії Ліко-Холдинг”.

“Я бажаю компанії Ліко-Холдинг і далі реалізовувати масштабні та амбітні проєкти найвищої якості. Та робити щасливими тисячі українських сімей!”, - сказав у своєму привітанні Голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com