Новини

Член Ради директорів #КБУ, девелоперська компанія KAN Development запустила новий сервіс з управління нерухомістю – KAN Market.
20.09.2021, 15:32

Він дозволяє продати свою квартиру в короткий термін за вигідною ціною. Послугами сервісу зможуть скористатися лише власники квартир від KAN Development у житлових комплексах «Файна Таун» і «Respublika». Про це повідомило видання The Village.

Усе більше людей в Україні схиляються до інвестування в нерухомість. Така практика є досить вигідною, враховуючи відсутність інших інструментів збереження та примноження коштів. Але під час перепродажу інвестквартир їхні власники стикаються з великою кількістю складнощів: бюрократія, ненадійність покупця, підготовка безлічі документів.

“До нас зверталися тисячі людей, які хотіли швидко та безпечно продати свою квартиру там, де й купили, за найвигіднішою ціною. Ми хочемо максимально допомогти нашим клієнтам, тому створили абсолютно новий сервіс, якому немає аналогів на ринку України – KAN Market.

Це професійно, точно надійно і максимально комфортно”, – говорять у KAN Development.

Послуги сервісу дозволять зекономити свій час, делегувавши розв’язання всіх питань професіоналам.

Переваги KAN MARKET:
✔️БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД У РЕАЛІЗАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ
✔️БЕЗПЕКА ТА ЯКІСТЬ ПІД ЧАС ПРОДАЖУ
✔️ШВИДКИЙ ПРОЦЕС РЕАЛІЗАЦІЇ
✔️МІНІМІЗАЦІЯ БЮРОКРАТИЧНИХ ПРОЦЕСІВ
✔️ЗНАННЯ ПРОЄКТІВ НА 100%

KAN Market продає лише квартири від KAN Development, тому сервіс може гарантувати наявність усіх необхідних документів і дозволів.

Клієнтам не доведеться шукати нотаріуса, звертатися до державних установ, аби перевірити документи, адже сервіс має штат професіоналів від юристів до бухгалтерів, які займаються винятково продажем квартир.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com