Новини

21 вересня Верховна Рада Україна прийняла Закон "Про внесення змін до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину".
21 вересня 2021, 15:46

Законом передбачається виключення положень для можливого зловживання (корупції) посадовими особами відповідного органу під час надання адміністративних послуг.

Ініціаторами проєкту закону виступили Olena Shuliak та 37 інших народних депутатів. Автори вбачають, що ухвалений в 2020 році Закон України, спрямований на запобігання виникненню і поширенню COVID-19 (№530-IX), майже зупинив перебіг строків отримання та надання адмінпослуг. Оскільки ЦНАПи на період карантину отримали «право» самостійно встановлювати строк розгляду документів, який може тривати нескінченно довго.

Законопроєктом прибирається ця норма. Зокрема йдеться про те, що встановлення карантину є підставою для зупинки лише строків звернення за адмінпослугами, проте НЕ є підставою для зупинення строків надання адміністративних послуг.

Зазначаємо, що Конфедерація будівельників України неодноразово піднімала проблематику зловживання посадовими особами строками надання адміністративних послуг, а тому для бізнесу важливим було вирішення цього питання.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com