Новини

Член Ради директорів #КБУ, компанія АрселорМіттал Кривий Ріг охоче відгукнулася на заклик Президента Володимира Зеленського підтримати будівництво нового корпусу онкологічного центру з сучасним обладнанням.
22 вересня 2021, 09:15

Установа допоможе лікарям виявити хворобу на ранній стадії, а пацієнтам отримувати медичну допомогу на високому рівні.

«Люди, які будуть лікуватися тут, набагато сильніші за рак. Їхня сила волі не поступається сталевій арматурі», - сказав генеральний директор компанії Арселор Міттал КривийРіг Мауро Лонгобардо.

Під час візиту на місце зведення корпусу директор передав будівельникам прут арматури з відомою цитатою боксера Мухамеда Алі:«Неможливого не існує», щоб сила й надія були у фундаменті нового онкоцентру.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» - ключовий інвестор проекту будівництва нового онкоцентру в Кривому Розі. Згідно з підписаним Меморандумом з владою, компанія забезпечить загальне фінансування проекту в обсязі близько 400 млн грн.

Протягом 2021 тривали підготовчі роботи, а зараз починається етап активного будівництва по проекту міжнародної компанії Drees & Sommer (Німеччина), яку в кінці лютого 2020 визначили підрядником для комплексного консультування з проектування, інжинірингу і планування будівництва нового корпусу. Німецька компанія забезпечила розробку проекту, а також експертний консалтинг з приводу придбання радіологічного обладнання.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com