Новини

ЖК «Метрополіс» відкриє «ботанічний сад» і збудує дитячий садочок за японськими технологіями!
24 вересня 2021, 09:15

Про це повідомив Александр Насиковский, керуючий партнер групи компаній DIM, члена Ради директорів #КБУ для видання The Page.

Столичний житловий комплекс «Метрополіс» після введення в експлуатацію всіх черг відкриє паркову зону з пініями, завезеними з Німеччини.

Зокрема, на 2 гектарах прибудинкової території висадять пінії, придбані на суму понад 16 млн грн. Такі хвойні дерева раніше росли тільки в Ботанічному саду Києва. Загалом «Метрополіс» висадить десятки тисяч дерев і кущів.

Над прибудинковою територією працювали фахівці з ландшафту з провідних дизайн-бюро, закладаючи в основу концепції впорядкування території красу й ергономічність простору.

Саме вони реалізують концепцію «двір без машин», що вдасться здійснити завдяки місткому паркінгу на більш ніж 1700 місць з електрозарядними станціями.

На території комплексу також збудують овальний дитячий садочок за японськими технологіями, а провідна німецька компанія облаштує дитячий майданчик. Під час будівництва об’єктів проєкту використовуються екологічні матеріали, які максимально зберігають тепло, що суттєво скоротить енерговитрати.

«Для нас важливо створити естетику та комфорт на всій прилеглій до комплексу території. Тому ми взяли на себе зобов'язання облаштувати значну частину міської відкритої території біля комплексу та пішохідний перехід», — говорить Насіковський.

За його словами, саме тому інфраструктура відіграє ключову роль: майданчики, дитячий садочок, зони відпочинку, ресторани, магазини, місця для вигулу собак, лапомийки та багато іншого.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com