Новини

За перше півріччя 2021 року депозитний портфель Глобус Банк, Члена Ради директорів #КБУ, збільшився на 90 млн. грн, що відповідало приросту в 7,7%.
27 вересня 2021, 16:31

Результат банку з приросту коштів населення більш ніж утричі кращий за середньоринковий показник за аналогічний період часу, що підтверджує ефективність роботи банку на даному ринку. Пріоритетом роботи банку на даному ринку є постійне підвищення рівня сервісу та якості послуг, що дозволило досягти суттєвих результатів — кожен 4 клієнт розміщує в банку 2 та більше вкладів.

З середини літа Національний банк України підвищив облікову ставку та анонсував подальше її зростання, як реакцію на посилення інфляційних процесів в країні, що, в свою чергу, призупинило тренд першого півріччя зі зменшення процентних ставок за депозитами фізичних осіб.

“На друге півріччя ми прогнозуємо незначне підвищення процентних ставок за депозитами в національній валюті, що буде реакцією банків на інфляційні процеси”, - повідомив Дмитро Замотаєв, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку.

У 1-му півріччі 2021-го року попит на строкові депозити був досить суттєвим, що підтверджують цифри приросту портфелю. При цьому Глобус Банк спостерігав певну міграцію клієнтів, які в умовах тренду на зниження процентних ставок шукали найбільш ефективну пропозицію на ринку.

Найближчий квартал принесе клієнтам кращі пропозиції щодо відсоткових ставок та дозволить розмістити кошти на вигідніших умовах порівняно з пропозиціями банків у першій половині року.

Депозити за своєю суттю є доволі консервативним продуктом, тому Глобус Банк концентрується на його простоті та доступності і працює над розширенням каналів доступу клієнта до депозитної складової.

У рамках реалізації даної політики банк не планує розширювати кількість існуючих депозитних продуктів або змінювати їх наповнення, але найближчим часом всім клієнтам банку стане доступним новий мобільний застосунок Глобус Банку. Він дозволить у «2 кліки» відкривати нові та поповнювати існуючі депозити, що зробить досвід співпраці клієнтів з банку ще позитивнішим.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com