Новини

Член Ради директорів #КБУ, компанія Royal House поділилася новиною - будинку у ЖК “Нова Англія” було присвоєно поштову адресу.
27 вересня 2021, 17:31

Нещодавно, у вересні, інвестори ЖК Нова Англія, а саме будинку "Манчестер", отримали другу гарну новину за цей рік. Адже рішенням Голосіївська РДА їхньому будинку було присвоєно поштову адресу. Першою радісною подією для інвесторів стало вчасне введення будинку в експлуатацію у червні 2021 року, якраз напередодні грандіозного святкування 5-річчя ЖК “Нова Англія”.

Комплекс будується за сучасною технологією Royal House, яка запатентована та сертифікована європейськими стандартами якості. Темпи будівництва вражаючі: 7 будинків введено в експлуатацію та заселено, ще 5 – в активній стадії будівництва. Територія ЖК закрита та знаходиться під цілодобовою охороною.

Всередині «Нової Англії» розміщено та функціонують: дитячий садок і школа, кафе, магазини, салони, прогулянкові алеї, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, зона для вигулу собак, барбекю зона, алея фонтанів.

“Нова Англія”– це житловий комплекс, де реалізовано головні світові тренди створення комфортного середовища; це поєднання інноваційних технологій будівництва з продуманою до дрібниць територією, плануваннями та архітектурою; це простір можливостей для творчості, роботи, відпочинку та щасливого життя.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com