Новини

У Рівному девелоперська компанія Реноме-Євробуд, член Ради директорів #КБУ, регіональний представник КБУ у Рівненській області, завершує будівництво концептуального бізнес-центру як у Google!
29 вересня 2021, 09:30

У Рівному змінюють уявлення про офісний простір - будують надсучасний інноваційний бізнес-центр класу А «Space4». Це місце має підняти «планку» і покаже, яким має бути комфортне робоче місце.

Концепція «Space4» покликана вивести комфорт працівників на новий рівень. В ідею бізнес-центру закладена концепція «Робота | Здоров’я | Відпочинок | Ти» («Work | Health | Rest | You») - одному місці можна буде працювати, повноцінно обідати та займатись спортом. Усе тут створюють для людей - з максимум зеленого простору, природніми кольорами та текстурами.

Для своїх клієнтів «Space4» пропонує «мокрі-зони», кол-руми, гейм-руми, переговорні кімнати - ніяких обмежень в організації простору для дизайнера і в зручностях для працівників. У бізнес-центрі облаштують тренажерний зал, приміщення для групових занять спортом, а також три басейни: дорослий 25-метровий, дитячий та окремий безпечний басейн для немовлят.

Для офісних працівників, які майже увесь робочий час проводять за комп’ютерами і майже не рухаються впродовж дня, дуже важливим є мати спеціальні зони відпочинку та місця для зміни діяльності.

Саме тому автори проекту прийняли інноваційне рішення всередині бізнес-центру створити атріум - такий собі зимовий сад з панорамним напівпрозорим дахом, де буде зелена «жива» зона, де ростимуть дерева, де будуть лавочки, тобто це буде таке собі місце для прогулянок, медитації, обговорення та відпочинку. В межах атріуму також буде розташована презентаційна зона, яку орендарі зможуть використовувати для своїх потреб.

Своїм резидентам бізнес-центр надає низку переваг:
✔️Ексклюзив – лише один резидент відповідної галузі у торгових приміщеннях;
✔️Великий, продуманий і безкоштовний паркінг, а також крита велопарковка;
✔️Великі площі із вільно трансформованим простором без коридорів;
✔️Зручна транспортна розв’язка для доставок: через центр чи по об’їзних автошляхах, трафік по дорозі поруч із центром сягає 45 тисяч осіб за добу;
✔️Лояльні до клієнтів умови: гарантійний депозит, орендні канікули, умови і терміни оплати обговорюються індивідуально.

Концепція офісних приміщень спрямована на колективи, для яких дуже важливо зберегти своїх спеціалістів. Адже в бізнес-центрі будуть створені усі умови для комфорту та зручності в роботі, а це сприятиме тому, що фахівці не захочуть покидати місто Рівне і переїжджати в більші міста.

У будівництві офісного простору «Space4» використовують найновіше технічне забезпечення – від телекомунікаційних систем до автоматизованих інженерних рішень. Ніяких проблем через зношені та несправні мережі не буде.

Також в центрі буде власна обслуговуюча компанія, яка оперативно реагуватиме на звернення кожного резидента. У офісному просторі планують декількарівневу систему безпеки – контроль доступу, відеоспостереження та охорона.

Однією із переваг нового бізнес-центру є його виняткова екологічність та енергоефективність, що підтверджує міжнародний екологічний сертифікат BREEAM. Нині в Україні лише чотири повноцінні комерційні будівлі, котрі мають такий сертифікат.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com