Новини

Мінрегіон проводить навчання для працівників проєктних організацій по особливостям роботи в електронній системі!
29 вересня 2021, 15:38

Міністерство спільно з Мінцифрою ініціювали проведення онлайн-навчання для працівників проєктних організацій щодо особливостей роботи Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

«До нас надходять звернення щодо створення у Реєстрі будівельної діяльності експертних звітів для об’єктів, проєктна документація яких була подана у паперовій формі для проведення експертизи. Водночас є питання відносно завантаження до е-системи документації на будівництво об’єкта. Тому ми вирішили провести навчальний тренінг з основ роботи з ЄДЕССБ для проєктних організацій», – зазначила Наталія Козловська.

Відповідно до Порядку ведення ЄДЕССБ, проєктна документація на будівництво об’єкта завантажується до електронної системи із накладенням електронного підпису. Окрім підпису головного архітектора чи інженера, на окремі розділи документів накладається електронний підпис осіб, які їх розробляли. Після завантаження замовник вносить відомості про затвердження проєктної документації через електронний кабінет та накладає електронний підпис.

Навчання розпочнеться завтра:
Дата: 30 вересня
Час: о 14:00

За посиланням: youtu.be

Захід реалізовано за підтримки проєктів USAID Ukraine - USAID Україна та TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і Фонд Східна Європа.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com