Новини

MAD Architects представили проєкт "Офіс майбутнього", натхненний Голівудом!
30 вересня 2021, 17:30

MAD Architects анонсувала "Зірку", нову визначну пам'ятку, яка сприятиме культурі, творчості та натхненню у Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

Розташована в самому центрі Голлівуду, відбиваюча архітектура "Зірки" підкреслює гламурні характеристики району та вбудовує природу в її структуру з природним освітленням, зеленню та робочими місцями, які забезпечують психічний та фізичний стан працівників.

"Зірка" відображає світ яскравих рис та уяви Голлівуду, а також сприяє здоровому робочому середовищу, де природа, світло та відкриті простори доступні для всіх співробітників.

Здорове робоче середовище будівлі додатково досліджується за допомогою гнучких планів поверхів, які заохочують збирання та доступ до природи поряд з офісною роботою.

На терасі зелені насадження будуть реалізовані на рівні вулиць, забезпечуючи місця для збору громадськості та працівників. Завершуючи свої 22 поверхи, верхні поверхи споруди поступово звужуються, створюючи органічну форму, позначену пишною зеленню, яка органічно буде виглядати з силуетами району.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com