Новини

Пандемія стала каталізатором змін та імпульсом до прискорення цифровізації. Цифровий вік дозволяв бізнесу працювати віртуально, а пандемія змусила прийняти та змиритися з цим.
1 жовтня 2021, 15:01

Протягом декількох місяців, приблизно 85% трудових ресурсів світу працювали з дому. Тепер організації по всьому світу реактивують свої офісні приміщення, знаходячись в роздумах, що ж буде далі ...

Отож, член Ради директорів #КБУ Магнат Дизайн Центр запрошує всіх бажаючих на онлайн-семінар Work From Anywhere, який відбудеться в рамках однойменного Міжнародного саміту від компанії Haworth.

Дата: 5 жовтня
Час: о 14:00 год.

На семінарі Ви дізнаєтеся про:
✔️Дім vs Офіс: Взаємозв'язок робочого профілю з розташуванням; де робота виконується краще?
✔️Нова “екосистема”: Гібридний офіс
✔️Як покращити ефективність завдяки офісу.

Заплануйте 1,5 години свого часу та окрім найактуальніших даних вас очікує багато приємних подарунків! Magnat Design Centre та Haworth пропонують всім учасникам випробувати свою удачу в розіграші, який відбудеться наприкінці онлайн-семінару. Серед всіх шанувальників якісних та комфортних меблів буде розіграно новинку від Haworth - офісне крісло Nia!

А ще, Magnat Design Centre пропонує одному щасливцю розробку планувального рішення для офісу!

Всі, хто зареєструється на онлайн-семінар, отримають привабливу знижку на офісні крісла, при умові розміщення замовлення у жовтні 2021!

Реєстрація за посиланням: ukrainebioenergy.com.ua

Залишилися питання? Телефонуйте: 067 371 97 26!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com