Новини

Член Ради директорів #КБУ, компанія ПрАТ СБК - Слобожанська Будівельна Кераміка, ознайомила з новою колекцією клінкерної цегли - "Європейська симфонія".
5 жовтня 2021, 13:30

Колекція присвячується європейським країнам, співдружності України з Європейською родиною. Застосування багатовікового досвіду Європи у виготовленні цегли і втілення його в новій колекції клінкерної цегли в кращих українських традиціях.

Архітектура незмінно пов'язана з музикою.Кожна цеглина колекції звучить своєю унікальною мелодією, створюючи симфонію архітектурного шедевра.

Вишукана Італія, жагуча і пристрасна Іспанія, велична і традиційна Великобританія, легка і мелодійна Греція, фантазійна різнокольорова Франція, класична консервативна Німеччина, та багато інших чудових країн з їхньою музикою всіх епох надихнули СБК на створення цієї неповторної колекції клінкерної цегли.

Для забезпечення виробництва цегли з клінкерними якостями була проведена реконструкція однієї з двох виробничих ліній на заводі у м. Ромни та модернізоване його серце – піч випалу.

Для такого масштабного проєкту були залучені найкращі українські та західні фахівці та науковці, повністю перезавантажена технологічна служба заводу. Це дозволило отримати унікальний продукт з унікальними якостями та характеристиками, унікальними кольоровими рішеннями та унікальним складом.

Ключові переваги клінкерної цегли СБК:
• Унікальні кольори. М’які та насичені матові відтінки нібито звичайних кольорів роблять клінкерну цеглу СБК найкращим вибором для вашого будинку.
• СБК - найміцніша клінкерна цегла, так як у її складі переважають тугоплавкі аргілітові глини.
• Вироблена виключно з української сировини.
• Повністю натуральна та екологічна.
• Найнадійніша конструкція кожної цеглини робить її більш довговічною.

Першими світ побачили базові кольори колекції:
✔Фламенко. Жагуча червона клінкерна цегла, яка наповнить будинок атмосферою яскравих емоцій;
✔Квін. Коричнева клінкерна цегла шоколадного відтінку – неперевершений вибір для будь-якого будинку;
✔Адажіо. Жовта класична клінкерна цегла приємного пісочного відтінку, яка створить неповторну атмосферу затишку.

Найближчим часом заплановано розширити колекцію клінкерної цегли, у тому числі різноманітними фактурами, кольорами та покриттями.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com