Новини

Продовжуємо розповідати про будівництво майбутнього з технологією 3D принтеру!
5 жовтня 2021, 17:30

Які ж плюси має такий спосіб зведення, інформацію підготувало видання ArchDaily.

ВИКОРИСТАННЯ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ В АРХІТЕКТУРІ, ІНЖЕНЕРІЇ ТА БУДІВНИЦТВІ.

Деякі архітектурні фірми вже досліджують 3D-друк як новаторський метод будівництва. А деякі також використовують революційні технології візуалізації та візуалізації в реальному часі, щоб покращити свій робочий процес проєктування.

У поєднанні візуалізація в режимі реального часу та 3D-друк пропонують архітекторам та зацікавленим сторонам швидкий та ефективний спосіб переглянути варіанти дизайну та швидко побачити їх реалізацію.

Каліфорнійська компанія Ehrlich Yanai Rhee Chaney Architects - це одна фірма, що займається обома технологіями. Вони співпрацюють з Mighty Buildings, Inc. для проєктування та друку односімейного будинку та ADU (допоміжного житлового будинку), а також використовують візуалізацію в режимі реального часу.

Технологія візуалізації в режимі реального часу пропонує архітекторам та дизайнерам можливість переглядати проєкти в більш реалістичному середовищі. Він ідеально підходить для аналізу варіантів освітлення, побачення місця, де з’являються тіні в певний час доби, та порівняння різних типів матеріалів або на екрані, або за допомогою віртуальної реальності.

Це також полегшує передачу ідей, оскільки рендери, анімації, панорами та окремі файли можна експортувати та надсилати з неймовірною легкістю.

ПРОСУВАННЯ ДИЗАЙНУ ТА АРХІТЕКТУРИ ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Ці дві революційні технології-3D-друк та візуалізація в режимі реального часу, дають нам можливість продовжувати просуватися як у дизайні, так і в архітектурі. Інструменти є для того, щоб допомогти професіоналам розширити межі та знайти рішення сучасних викликів, а також готуватися до завтрашнього дня. І зараз ідеальний час, щоб почати використовувати їх і насолоджуватися благами, які вони приносять.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com