Новини

Державна інспекція архітектури та містобудування України передає повноваження архітектурно-будівельного контролю органам місцевого самоврядування!
6 жовтня 2021, 12:00

5 жовтня 2021 року, Семен Кривонос підписав наказ про створення спільної комісії з передачі таких повноважень Запорізькій міській раді.

Після завершення всіх процедур, структурний підрозділ архітектурно-будівельного контролю Запорізької міської ради буде здійснювати такий контроль щодо об’єктів класу наслідків СС1 та СС2 на території міста Запоріжжя. Він контролюватиме процес будівництва таких об’єктів – від початку до прийняття об’єктів в експлуатацію, зможе проводити перевірки та зупиняти самочинні будівництва.

Така передача функцій – одна з складових реформи всієї галузі, і це значно посилить боротьбу з самочинним будівництвом на території міста.

«В цьому напрямку ми продовжимо працювати – плануємо передати функції якомога більшій кількості громад. Разом з тим, ретельно стежитимемо за законністю прийнятих ними рішень у сфері містобудівної діяльності, адже ДІАМ виконує функцію архітектурно-будівельного нагляду за такими структурними підрозділами», - зазначив Голова Державної інспекції архітектури та містобудування України Семен Кривонос.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com