Новини

Вчора 6 жовтня відбулося чергове ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ #КБУ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ, БАНКІВСЬКОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!
7 жовтня 2021, 17:30

Традиційно засідання провів Голова Комітету КБУ з питань фінансової, банківської та інвестиційної діяльності, Голова правління Глобус Банк Сергей Мамедов. Він повідомив, що на Комітет запрошений у якості гостя Голова правління Укрфінжитло Віктор Катренич.

“Я вважаю, що членам Конфедерації будівельників України важливо та буде корисно дізнатись про іпотечні програми від ПрАТ «Укрфінжитло», які є очікування та яка головна мета компанії”, - акцентував Голова правління Глобус Банк Сергій Мамедов.

Під час Комітету обговорювались такі актуальні питання ринку нерухомості:

1. Іпотечні програми від ПрАТ «Укрфінжитло»;

Голова правління ПрАТ «Укрфінжитло» Віктор Катренич познайомив з новими програмами кредитування - іпотечний кредит 7% та лізинг 5%.

2. Аналіз та проблематика законопроєкту №5091 «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому»;

Анастасія Бідах презентувала аналітику по даному проєкту Закону, підготовлену адвокатським об'єднанням Sayenko Kharenko, яка пояснює новели, ризики та недоліки документу.

А Комерційна директорка будівельної компанії Інтергал-Буд Anna Laevskaya проінформувала про застереження до законопроєкту №5091 з точки зору будівельного бізнесу.

3. Що таке добровільне декларування фізичними особами належних їм активів, порядок та строки його проведення;

Леонід Карпов, партнер AC Crowe Ukraine розповів про механізми реалізації положень новоприйнятого законопроєкту №5153 щодо податкової амністії, а саме: які ставки потрібно сплачувати, які терміни для подачі спеціальної декларації, що гарантує Закон, чи були внесені зміни у Кримінальний кодекс України, чи потрібно розкривати джерела отримання майна; банківські питання та інш.

4. Особливості відкриття та ведення поточних рахунків для цілей добровільного декларування.

Олена Дмітрієва, Перший заступник Голови правління Глобус Банк ознайомила з кращіми світовими практиками у розрізі прийняття законопроєкту щодо податкових амністій на прикладі Італії та Ірландії, а також про розбіжності у чинному законодавстві.

Вже незабаром ми розповімо детальніше про кожний кейс порушених питань.

Долучайтеся до розвитку галузі спільно з КБУ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com