Новини

Вчора, 12 жовтня відбулася панельна дискусія «Інвестиції в нерухомість. Тренди та проблеми 2021», яку організувала юридична фірма, член #КБУ, Olsten Partners Law Company.
13 жовтня 2021, 16:28

Інвестиції у нерухомість - чи не найгарячіша тема сьогодні. Як відбувається забудова міст України? Як податкові зміни вплинуть на ціни і попит? Як підтверджувати походження коштів для фінмоніторингу банку? В яку нерухомість вигідніше інвестувати? Чи готова торговельна нерухомість до чергового локдауну?

Ці та інші питання обговорювалися на заході. Президент КБУ Лев Парцхаладзе (Lev Partskhaladze) виступив хедлайнером першої панельної дискусії: Проблеми інвестиційного ринку 2021. На початку заходу він привітав компанію Olsten Partners з нещодавнім вступом у члени КБУ і користуючись нагодою вручив керуючому партнеру юридичної фірми Олесі Романенко традиційний сертифікат про вступ до лав КБУ. В рамках панельної дискусії Лев Парцхаладзе прокоментував ситуацію з забудовою міст України.

“Щільність міст неминуче збільшується. І тут все залежить від містобудівної політики міста, важливо бачення керівництва міста, зокрема його головного архітектора. До речі позитивним моментом є те, що ми значно знизили щільність забудови, якщо раніше це було до 3 тис на га, то сьогодні норма - не більше 540 людей на га. Але проблема хаотичної забудови, без закладених об'єктів інфраструктури, залишається все ще актуальною”, - зазначив Президент КБУ.

Також в рамках дискусії він прокоментував:
- новий законопроєкт №5600, як він вплине на вартість квадратного метру та попит на ринку інвестиційної нерухомості.
- ліквідацію ДАБІ та полегшення процедур ведення будівельного бізнесу у зв'язку з запровадженням нового органу ДІАМ.
- новий закон про захист прав інвесторів.

Cпікерами заходу також виступили:
Вадим Гуцул, Мінрегіон
Віктор Забоєнко, директор з продажів SAGA Development
Дмитро Ковганич, Президент FIABCI-Ukraine
Сергій Круглик, радник Київського міського Голови з питань фінансів та інвестицій, Керівник проектного офісу «Київський муніципальний банк»
Дмитро Васильєв, головний архітектор archimatika.
Вікторія Журбас, Асоціація коворкінгів України.

Наприкінці виступу Лев Парцхаладзе наголосив, що КБУ ініціювала разом з Мінрегіоном публічне обговорення нових нормативів ДБН, адже близько 20 ДБН до кінця цього року заплановано до змін, та запросив всіх зацікавлених долучатися до обговорення.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com