Новини

Член Ради директорів КБУ, девелоперська компанія Taryan Group представила свій новий проєкт — "NVER"!
18 жовтня 2021, 11:24

“Назва нового проєкту «NVER» на честь мого батька Нвера Мхітаряна. Він створив першу приватну будівельну компанію в Україні, став першим використовувати монолітно-каркасну технологію для житлового будівництва і почав реалізовувати проекти преміум класу в Києві.” - коментує засновник компанії Артур Мхітарян.

Перші пентхауси і елітні будинки були побудовані Познякижилбуд. Нвер Мхітарян змінив девелоперський ландшафт Києва.

У проєкті NVER зібрали все краще в створенні девелоперських проєктів і розробили те, що буде реалізовано вперше! Це симбіоз футуристичної архітектури та інновацій в девелопменті.

«Нвер» в перекладі з шумерського - це подарунок.

“Ми хочемо подарувати можливість мешканцям цього будинку насолоджуватися супер способом життя” - зазначає засновник девелоперської компанії Taryan Group Артур Мхитарян.

Зокрема, це будуть апартаменти з готельним сервісом 5 зірок, а для киян і гостям столиці - перший панорамний майданчик зі скляною підлогою для огляду захоплюючих видів Києва на висоті понад 100 метрів.

Як зазначає девелопер, саме для такого масштабного проєкту відмінно підходить локація в самому серці міста на бульварі Лесі Українки. Головна прикраса - єдиний в Україні басейн на висоті 100 метрів (критий і відкритий), розташований на мосту довжиною понад 50 метрів. Подібного немає навіть в Європі.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com