Новини

Архітектурне бюро Aedas розкрило дизайн інтегрованого транспортного вузла Jurong East у Сінгапурі!
20 жовтня 2021, 18:00

Транспортний вузол поєднує робоче середовище та відпочинок, що знаходиться у жвавій комерційній зоні за межами центру Сінгапуру. Завдяки станції транспортної розв'язки та офісній вежі разом із зручностями, проєкт розроблений як каталізатор появи другого фінансового району у західній частині міста.

Проєкт розвитку площею 107 000 квадратних метрів об’єднує декілька транспортних систем, включаючи нову станцію масової мережі швидкого транзиту Сінгапуру. Центр покращить зв'язок між різними частинами міста, стимулюючи майбутній розвиток. Тому архітектура зосереджена навколо транзиту та ідей злиття та зближення аспектів, помітних у поєднанні побудованої маси та ландшафтного дизайну.

Даний проєкт змішаного призначення містить восьмиповерховий подіум, з якого випливає 27-поверхова вежа, з'єднана небесним мостом. Вона забезпечує зв'язок між транспортним хабом, комерційними та громадськими функціями. Природно вентильований простір циркуляції зберігає архітектурну мову решти томів, що є вираженням схвалення горизонтального нашарування програми.

Пишний пейзаж пронизує відкриті простори. Завдяки відбору рослин дизайн створює два види ландшафтів, які відображають різні характери томів та програм у них. Східний блок, присвячений фітнес-заходам, демонструє більш динамічний ландшафт на даху, а західний - пейзаж, більш сприятливий для відпочинку.

Завершення проекту заплановано на 2027 рік.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com