Новини

Вітаємо! Новий член Ради директорів #КБУ - Edelburg Development.
21 жовтня 2021, 18:00

Компанія Edelburg Development спеціалізується на будівництві та реалізації комплексних проєктів житлової і комерційної нерухомості. Компанія впроваджує на ринку нерухомості новий стандарт якості, що поєднує чудову локацію, авторську архітектуру, функціональні планувальні рішення, передову інженерію і власну розвинену інфраструктуру.

Однією з основних переваг Edelburg Development є застосування сучасних технологій та інноваційних рішень на всіх рівнях і етапах діяльності - від проєктування до експлуатації будівель.

Команда з більше ніж 100 спеціалістів має багаторічний досвід у сфері девелопменту та управління інвестиціями. Портфель Edelburg Development має широкий спектр проєктів нерухомості загальною площею понад 500 000 кв. м.

На сьогодні компанія Edelburg Development реалізує 4 проєкти з будівництва житлових комплексів бізнес та комфорт-класу у місті та передмісті Києва:
✔️ЖК Edelweiss House, вул. Звіринецька, 72
✔️ЖК Подол Град Vintage, Вознесенський узвіз, 28
✔️ЖК Q-smart, вул. Оноре де Бальзака, 11
✔️ЖК Wellspring, вул. Остапа Вишні, м. Вишневе

Потужний фінансовий, інжиніринговий та будівельний ресурси для реалізації проєктів, а також прагнення компанії до створення комфортного та функціонального простору для життя та бізнесу – все це є запорукою успішного та перспективного майбутнього.

“Шляхетність у деталях” - наш головний принцип, тому для нас не існує дрібниць. Ми приділяємо увагу кожній деталі проєкту, над яким працюємо та доводимо її до досконалості. Це стосується місцерозташування наших об’єктів, їхньої внутрішньої інфраструктури, планування квартир та облаштування зон загального користування. Ми будуємо як для себе!”, - кажуть у Edelburg Development.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com