Новини

20 жовтня 2021 року, відбувся вебінар #КБУ Connect Club “Від індустріального бетону до природнього каменю на фасаді за допомогою одного продукту - Capa-Rollputz Flex”

Спікером виступила: Александра Кальчу, фахівець з розвитку фасадних продуктів Caparol Україна.

В рамках заходу експерт розповіла яким має бути ідеальний продукт для фасаду в сучасному світі. А також презентувала еластичну штукатурку Capa-Rollputz Flex від Caparol та її характеристики.

Еластична дисперсійна штукатурка Capa-Rollputz Flex — це нове слово в зовнішньому оформленні будівель, адже вона задовольняє сучасним вимогам як архітектора та майстра, так і замовника. Продукт дозволяє створювати на фасаді стильні декоративні ефекти з імітацією травертину, дерева, натурального каменю, бетону та має властивість довгого відкритого часу роботи з ним.

Capa-Rollputz Flex продається в готовому до використання вигляді. Вона тонується в різні кольори в системі ColorExpress і дозволяє створювати найрізноманітніші колірні рішення – від сміливих насичених до ніжних світлих тонів.

Основні властивості продукту: ✔️водорозчинна, ✔️ екологічно чиста, ✔️ зі слабким запахом ✔️ атмосферостійка ✔️ водовідштовхуюча, ✔️ еластична, ✔️ висока адгезійна міцність, ✔️ стійка до дії агресивних шкідливих речовин у повітрі, ✔️ ударостійка, ✔️ паропроникна.

Матеріал стане чудовим фінішним покриттям для оштукатурених фасадів і штукатурних систем утеплення. Також спікер відзначила, що за допомогою одного рішення можна досягти різномаїття варіантів створення декоративних ефектів та фасадах.

Бренд Caparol належить міжнародному концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи - DAW SE), що представлений на ринку понад 125 років. В Україні бренд представлений дочірнім підприємством Caparol Україна, що розробляє, виробляє і постачає високоякісні фарби, декоративні матеріали, системи утеплення.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com