Новини

Сьогодні Президент #КБУ Лев Парцхаладзе святкує 50-річний ювілей!
26 жовтня 2021, 09:00

Конфедерація будівельників України щиро вітає Президента з цією прекрасною датою!

Лев Парцхаладзе - відомий експерт будівельної галузі, екс-заступник Міністра регіонального розвитку, двічі обирався депутатом Київської міської ради.

Відомий реформатор будівельної галузі, був одним з ініціаторів комплексної реформи містобудування. За його сприяння були законодавчо спрощені дозвільні та погоджувальні процедури в будівництві.

Є автором титульних реформ, а саме впровадження Нового освітнього простору в школах та дитсадках України, будівництво сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості та Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також створення Центрів безпеки громадян у громадах.

На сьогоднішній день – Президент Конфедерації будівельників України. Бізнесмен, голова Ради директорів девелоперської компанії «Нове Століття». Радник мера Києва Віталія Кличка, співголова робочої групи проєкту концепції створення адміністративно-ділового центру з розташуванням органів влади «Київ-Сіті».

Щиро вітаємо з Днем народження!

50 - це лише початок! Це дорогоцінний досвід та життєва мудрість, завдяки яким Вам підкоряться нові виклики і висоти. Удачі, сил, натхнення, оптимізму, здоров'я, високих цілей, блискучих перемог!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com