Новини

У Державній інспекції архітектури та містобудування України опрацьовано 500 дозволів на виконання будівельних робіт за перший місяць роботи!
26 жовтня 2021, 15:30

Мінрегіон повідомляє, що за перший місяць роботи Державної інспекції архітектури та містобудування було оптимізовано виконання дозвільно-реєстраційних функцій – 99% звернень замовників опрацьовуються інспекторами протягом 24 годин.

«Одним із головних аспектів роботи ДІАМ є цифровізація та автоматизація дозвільних процедур. Відсутність комунікації з чиновниками заощаджує час отримувачу адмінпослуги та нівелює корупційні ризики. За перший місяць роботи ДІАМ вдалося відпрацювати механізм обробки звернень. Їх тепер розглядають протягом доби. Що стосується оглядів об’єктів та прийняття їх в експлуатацію — завдання інспекторів органу оперативно реагувати після отримання заяви, проводити огляд та приймати рішення щодо об’єктів. Це і має займати кілька днів», — зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Як наголосив очільник ДІАМ, Семен Кривонос, у перший місяць роботи Державної інспекції архітектури та містобудування у прозорий спосіб видано сотні дозволів на будівництво та ремонтні роботи шкіл, лікарень, доріг, реставрацію пам’яток архітектури та ін.

За цей час було опрацьовано: - близько 500 дозволів на виконання будівельних робіт; - понад 3000 повідомлень про початок будівельних робіт; - майже 1500 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації; - близько 200 сертифікатів про прийняття об’єкта в експлуатацію; - понад 2500 дзвінків на «гарячу лінію»; оголошено 37 конкурсів на посади.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com