Новини

КНУБА запрошує долучитися до створення Алеї слави будівельної галузі!
2 листопада 2021, 11:30

Київський національний університет будівництва і архітектури в рамках модернізації планує розташувати на території закладу алею «Заслужених будівельників України».

КНУБА великий шлях становлення та розвитку й у квітні 2020-го року відзначив ювілей - 90 років. Цей поважний вік свідчить про те, що команді Університету вдалося зберегти спадковість у професійному викладанні, поєднати традиції з сучасними освітніми технологіями. За всі роки існування зі стін Університету вийшло майже 80 тисяч дипломованих фахівців!

Команда Університету докладає всіх зусиль на підтримання та постійне оновлення матеріально-технічної бази, модернізацію обладнання, цифровізацію, інтеграцію традиційних технологій навчання з іншими сучасними форматами.

І сьогодні Університет закликає всіх підтримати новий проєкт КНУБА - алею «Заслужених будівельників України», яка стане постійною та суспільною пам'яткою досягнень в галузі будівництва. Створення алеї входить до загального плану відбудови території освітнього закладу.

Всі, бажаючі долучитися до створення соціально важливої пам'ятки та значущої події для розвитку міста і країни, підтримати розвиток вищої освіти, можуть звернутися до Благодійної організації «Фонд розвитку Київського національного університету і архітектури». Всі кошти, перераховані як благодійна допомога, будуть спрямовані в повному обсязі на проєкт «Алея Заслужених будівельників України», адже не підлягають оподаткуванню (Рішення № 1726584600107 ДПІ у Солом’янському районі м. Києва від 12.01.2017р.).

Запрошуємо всіх долучитися до благої та важливої мети – розвитку вищої освіти і науки України!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com