Новини

Вітаємо! Новий член КБУ - компанія Інформаційні технології !
4 листопада 2021, 09:30

НВО “Інформаційні технології” засновано у 1991 році як перший оператор кабельного телебачення в Україні.

На сьогодні компанія надає повний спектр ліцензованих телекомунікаційних послуг десяткам тисяч жителів Києва. Науково-виробниче об'єднання «Інформаційні технології» зареєстровано в Дарницькому районі м.Києва і спільно з Дарницькою районною адміністрацією створено програму з розвитку телекомунікаційного простору для забезпечення інформаційних потреб жителів району і розвитку інфраструктури до 2015р.

Крім того, компанія «Інформаційні технології» - одна із засновників Всеукраїнської Асоціації Операторів кабельного телебачення та телекомунікаційних мереж, діяльність якої пов'язана з розробкою законопроєктів про телебачення і радіомовлення спільно з Радою Європи, проведенням міжнародних конгресів з питань телекомунікацій, створенням Координаційної Ради операторів кабельного телебачення України.

Компанія надає послуги аналогового і цифрового телебачення, а також Інтернет-послуги з використанням широкосмугових волоконно-оптичних ліній зв'язку з пропускною спроможністю понад 10 Гбіт/с. У число додаткових послуг входять: IPTV, ігрові сервери, індивідуальне пакетування в цифровому форматі.

НВО “Інформаційні технології” у цифрах:
- 70 рейтингових канали аналогового телебачення на всі телевізори у квартирі.
- 150 каналів високоякісного цифрового телебачення.
- Інтернет за технологією «Fast Ethernet» зі швидкістю доступу 100 Мбіт/с в квартиру і 1 Гбіт/с в будинок - найвисокошвидкісний український Інтернет за даними ресурсу speedtest.net.

Досвід створення мультисервісних мереж у великих готельних комплексах України, в т.ч. ГК «Турист», «Славутич», «Спорт», «Експрес» у м.Києві, ГК «Ялта-Інтурист» у м.Ялта, ГК «Поділля» у м.Вінниця. Власний кабельний телеканал «Марс-ТВ» для інформування мешканців обслуговуваних районів.

Комплексний підхід у наданні послуг. Висока якість зображення і висока швидкість Інтернету, завдяки використанню оптичних ліній зв'язку.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com