Новини

Член Ради директорів КБУ, група компаній ZEZMAN приєднується до Глобального договору ООН в Україні!
8 листопада 2021, 15:30

Відтепер компанія бере на себе зобов’язання дотримуватися Десяти принципів в чотирьох сферах: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та протидія корупції, а також щорічно звітувати про прогрес.

Сталий розвиток є важливою складовою діяльності ZEZMAN. У фокусі компанії одинадцята ціль «Сталий розвиток міст і спільнот» з плану досягнення кращого майбутнього.

©️“Приєднатися до Глобального договору ООН означає для нас ще раз підкреслити: діяльність групи компаній ZEZMAN – це не окремі акції, а комплексний і цілісний підхід, який дає результати і дозволить реалізувати запити і очікування українців в найближчому майбутньому” – зазначає Борис Голденштейн, засновник та СЕО групи компаній ZEZMAN.

Як прогресивний девелопер, компанія націлена на формування успішного суспільства у “Містах майбутнього”, а не просто на будівництві житла. Десять принципів допоможуть більш чітко окреслити прагнення для інвесторів й стануть вірним компасом на шляху до глобальної мети компанії.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com