Новини

Фірма Rogers Stirk Harbour + Partners відкриває винокурню Bourbon на честь ветеранів війни в Сполучених Штатах!
8 листопада 2021, 17:30

Лондонська архітектурна фірма Rogers Stirk Harbor + Partners (RSHP) оприлюднила свій проєкт генерального плану винокурні площею 227 акрів (918636 метрів квадратних) у Сомерсеті, штат Кентуккі, яка має на меті стати яскравим місцем на Кентуккі Bourbon Trail з комерційними та культурними об’єктами, які вшановують Герої 11 вересня.

Проєкт під назвою «Ферми кінних солдатів» перекладає історичну історію 12 кінних солдатів, розміщуючи 12 ферментаційних бочок навколо центральної колони, виготовленої з металу, отриманого зі Статуї Свободи, разом із заглибленим водним об’єктом і нерухомим будиночком, який віддає данину пошані Вежі-близнюки в Нью-Йорку.

Винокурня створена для американського бренду бурбону Horse Soldier Bourbon, який був заснований відставними військовослужбовцями спецназу США на честь тих, хто воював верхи в Афганістані.

Ділянка буде використовуватися як село за системою «все включено» з місцями для проведення заходів та фестивалів, а також різноманітними магазинами, кімнатами громади, капличкою, кінним центром, а також оздоровчими закладами. «Ферми кінних солдатів» також включатимуть розкішний будиночок, галерею та водний сад, який включає копію Монументу реагування Америки, котрий вшановує героїв 11 вересня.

Проєкт поєднує нові технології дистиляції з традиційними методами дозрівання, щоб створити бурбон преміум-класу. Він також використовуватиме екологічно стійкі методи перегонки, чисту енергію та воду, покращуючи біорізноманіття на місці.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com