Новини

Мінрегіон повідомляє, що в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) зареєстровано вже близько 130 тисяч об’єктів будівництва. Також налічується близько 25 тисяч авторизованих користувачів.
9 листопада 2021, 09:30

©«Електронна система у сфері будівництва — важлива частина реформи містобудування. Завдяки масштабній цифровізації мінімізується паперовий документообіг та контакт між суб’єктами. Як результат — знижуються корупційні ризики. Кількість користувачів ЄДЕССБ наразі становить близько 25 тисяч. Також у цій системі зареєстровано вже 130 тисяч об’єктів будівництва. Водночас завдяки цифровізації будівельних послуг оптимізовано час опрацювання заяв. Наразі інспектори через ЄДЕССБ обробляють 99% звернень протягом 24 годин. Такі показники демонструють успішні результати реформування системи», — підкреслив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

За останніми даними, ЄДЕССБ налічує:
- 590 тисяч документів;
- 130 тисяч зареєстрованих об’єктів будівництва;
- 25 тисяч авторизованих користувачів;
- 40 тисяч заяв на отримання будівельних послуг.

До того ж, у ході опитування на порталі Дія понад 20 тисяч користувачів ЄДЕССБ вважають, що електронні будівельні послуги сприяють подоланню корупції у сфері будівництва.

Дане опитування щодо якості будівельних послуг, користувачі заповнюють після оформлення на порталі Дія. З них:
- 18259 (74%) користувачів залишилися задоволені роботою з будівельними е-послугами, а 5345 (22%) оцінюють як задовільні;
- 19093 (77%) користувачів відзначають, що електронні будівельні послуги на Порталі Дія сприяють боротьбі з корупцією у сфері будівництва.

©«Цифровізація адміністративних послуг у сфері будівництва стала важливим інструментом у подоланні галузевої корупції. Як свідчать результати опитування, близько 80% респондентів – а це майже 20 тисяч користувачів – відзначили, що будівельні е-послуги сприяють боротьбі з корупцією у сфері будівництва», – наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Дудченко.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com