Новини

Архітектурна Компанія Herzog & de Meuron представила дизайн нового Музею мистецтв Мемфіс Брукс з видом на річку Міссісіпі!
9 листопада 2021, 17:30

На будівлі площею 10 500 кв.м будуть розширені галереї, виставкові площі та відкриті простори для громадських та освітніх програм із безкоштовним доступом для громадськості. Очікується, що музей відкриється для відвідувачів у 2026 році.

Новий музей є частиною проєкту реконструкції набережної Мемфіса, який зараз триває. Плани регенерації включають збереження історичної бруківки, нових парків, рекреаційних доріжок, «культурного коридору» вздовж річки та сполучення з центром міста та центром міста.

Запропонована структура буде розташована на Фронт-стріт між Монро та Юніон-авеню на Коттон-Роу, районі, який вважається найстарішою частиною Мемфіса. Дизайн містить пару дерев’яних колон подвійної висоти, металевий навіс і цегляний вимощений внутрішній дворик як головний вхід.

Основна конструкція музею обгорнута земляною обшивкою, що оточує горизонтальну скляну коробку як центральний блок. Прозорість склопакета спонукає перехожих кинути погляд на вестибюль входу та музейну крамницю. Музей також включає в себе дерев’яний внутрішній дворик, який використовується як місце для громадських зборів і зона відпочинку.

Структурно об’єм розширює оригінальний план вулиць міста аж до річки. Архітектори використали складний крутий рельєф сайту, щоб диктувати рух відвідувачів і погляди та створити прозору, привабливу структуру навколо.

Нижні поверхи включають місця для паркування та громадські приміщення, а на верхніх — галереї та виставкові приміщення. Постійні колекції також розмістять навколо центрального двору, а над вхідним вестибюлем розмістять театр-бокс на 175 місць з кріслами.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com