Новини

Гарна новина від Голови Технічного комітету стандартизації «Тверде відновлювальне паливо та біопаливо» Технічний комітет стандартизації ТК 198 Олег Ярошенко. Підписано Меморандум про співпрацю щодо декарбонізації нафтогазовидобувної галузі України!
11 листопада 2021, 11:47

Боротьба зі зміною клімату, або, іншими словами, декарбонізація – глобальний тренд, який реалізовують провідні країни світу і Україна в тому числі. Курс на декарбонізацію був ратифікований підписанням Паризької угоди, яка передбачає комплекс заходів, спрямованих на зменшення шкідливих викидів діоксиду вуглецю в атмосферу з 2020 року. Крім того у 2019 році ЄС затвердив масштабну програму The European Green Deal, яка повинна зробити Європу кліматично нейтральною до 2050 року. Європейський зелений курс передбачає суттєву трансформацію економіки, зокрема повну відмову від використання викопних видів палива та витіснення тих галузей, що створюють шкідливі викиди.

Вчора, з метою імплементації в Україні конкретних кроків EU Green Deal, колективний член ТК-198 Державне підприємство «Науково-дослідний інститут нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «МАСМА» уклало тристоронній Меморандум про співпрацю з українським представництвом американської транснаціональної корпорації Halliburton та ПАТ Nadra Group.

Сторони задекларували об’єднання намірів, компетенцій, зусиль та можливостей для розроблення ефективних стратегій декарбонізації газовидобувних компаній, впровадження технологічних ноу-хау для суттєвого зменшення викидів парникових газів та створення систем впорядкованої корпоративної звітності відповідно до Greenhouse Gas Protocol.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com