Новини

Мінрегіон опублікував Наказ «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01.11.2021 № 281!
11 листопада 2021, 13:30

Документ покликаний знизити витрати на підготовку необхідної для будівництва документації та виключити корупційні ризики на етапі укладання договорів.

Наказом затверджені:

1. Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва», документ тут - https://bit.ly/3n4FPTc

2. Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», документ тут - https://bit.ly/3HeeMgw

Також документ розміщений На порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (https://e-construction.gov.ua) в рубриці «Реєстр нормативних документів технічного характеру».

Відтепер ці документи є чинними!

Оновлена система ціноутворення в будівництві передбачає значне спрощення формування договірної ціни та дає можливість проводити взаєморозрахунки за виконані роботи з використанням міжнародно визнаних форм звітування.

©️“Наразі цей документ є компромісним рішенням між усіма зацікавленими сторонами і є серйозним кроком в напрямку приведення системи ціноутворення до кращих світових практик,”,- зазначив один із розробників документів, Директор ДП "ДерждорНДІ" Артем Безуглий.

Для ознайомлення з Наказом переходьте за посиланням: https://bit.ly/3qsXXZd

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com