Новини

Член Ради директорів КБУ, Група Ковальська ревіталізує територію Київського лікеро-горілчаного заводу, що в Шевченківському районі Києва!
11 листопада 2021, 15:30

Київський лікеро-горілчаний завод збудований у 1896 році київським архітектором Володимиром Безсмертним і знаходиться у Києві біля Львівської площі. У 1910-х роках завод виробляв алкогольні напої та називався «Київський винний склад №1».

У період з 1946 по 1980 рік поетапно проводилася реконструкція заводу. З 1992 року завод функціонував під управлінням різних орендарів. У 2002 році він змінив назву на «Столичний Стандарт» і під цією вивіскою і припинив роботу за кілька років.

Як повідомляють у «Ковальська», команда, яка візьме на себе реалізацію проєкту, буде різнопрофільною: це і молоді українські архітектори, і міжнародна архітектурна студія зі світовим ім'ям, дослідники-урбаністи, соціологи, історики, дизайнери, реставратори та програмні координатори.

«Команда «Ковальської» розуміє соціальну роль та велику відповідальність, яку несе процес роботи з пам'ятником. Насамперед, це про охорону та збереження існуючих історичних споруд, але через переосмислення функцій на користь громадських.

©️«Бажання компанії – зберегти існуючу ідентичність місця, наголошуючи на його історичній цінності. Це ансамбль споруд, елементів, архітектурних стилів та функцій, які будуть об'єднані однією історією та перебуватимуть у постійній взаємодії один з одним», — коментує заступниця генерального директора групи «Ковальська» Ольга Пилипенко.

Також команда «Ковальської» проводитиме відкриті заходи, які будуть присвячені історії та проблематиці ревіталізації із включенням локального ком'юніті та експертів із міського планування.

Крім того, у створенні проєктів «Ковальська» використовує власні ресурси і такий підхід дозволяє компанії будувати якісно та завершувати проєкти вчасно.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com