Новини

Член Ради директорів #КБУ ПБГ Ковальська стала заручником надзвичайної ситуації, коли через чергову безвідповідальність залізниці фактично зупинилася будівельна галузь цілої країни.
16 листопада 2021, 17:00

Проблеми залізниці, що накопичувались роками, зараз перетворились на системну кризу з важкими наслідками для всіх учасників ринку. Будівельна галузь на 80% залежить від залізниці.

©“Години та дні простою виробничих підприємств коштують державі від 1 до 3% втраченого зростання ВВП лише через дії однієї компанії, яка вже стільки років потребує реформи”, каже Сергій Пилипенко. “Вихід з ситуації все той же – запуск приватної тяги та покращення процесів керування на залізниці.”

Хочемо звернути увагу Міністерства інфраструктури України, Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, Укрзалізниці, Офісу простих рішень та результатів, Офісу Президента України.

Ще один доказ того, що приватні руки і персональна відповідальність - це найдієвіший інструмент ефективної роботи, який здатний подолати бюрократію, корупцію, безвідповідальність!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com