Новини

У Державнйі інспекції архітектури та містобудування України розповіли, як дізнатися статус та результати розгляду поданих у орган документів?
18 листопала 2021, 09:30

1. Якщо заява подана через портал «Дія» – її статус оновлюватиметься в особистому кабінеті користувача, туди одразу надійде результат розгляду заяви. Про нього вас проінформують на електронну скриньку.

2. Якщо заява подана через ЦНАП (лише щодо об’єктів класу наслідків СС1) – цю інформацію можна довідатись у адміністратора ЦНАП. Крім того, в обох цих випадках ви також можете самостійно перевірити інформацію на Порталі Державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) .

3. Під час подання заяви їй присвоюється реєстраційний номер, потрібно ввести його або кадастровий номер чи адресу об’єкта будівництва в пошуку на веб-сайті порталу, після цього система знайде заяву, де буде вказана інформація про об’єкт і його статус.

Якщо статус реєстрації – «внесено відомості у систему» – це означає, що рішення по вашій заяві прийнято.

4. У полі «статус документа» зазначається, яке це рішення – «діючий» (повідомлення зареєстровано, дозвіл видано і т.д.), «відмовлено», «повернуто на доопрацювання», «повернуто без розгляду».

Якщо статус реєстрації вказано «очікує розгляду» – ваша заява ще опрацьовується головним інспектором будівельного нагляду.

ДІАМ у свою чергу акцентує увагу на тому, що найбільш простий, зручний та швидкий спосіб подання заяв – через портал «Дія».

©️«Наші головні інспектори будівельного нагляду намагаються розглядати заяви подані через портал «ДІЯ» впродовж 24 годин. Такі заяви розглядаються в порядку черговості, поки не буде зареєстрована заява, яка перша в черзі – наступну зареєструвати не можна. Я вважаю, що такий формат допоможе подолати корупцію, запобігти зловживанням і тому, що заяви розглядаються місяцями», – зазначає Голова ДІАМ, Семен Кривонос.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com