Новини

17 листопада 2021 року відбулось відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки на базі Київського національного університету будівництва і архітектури.
18 листопада 2021, 14:30

Відкриття Центру викликало жвавий інтерес студентів, викладачів університету, керівництва інших київських університетів та органів державної влади та міського самоврядування.

До заходу долучилися Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, Міністр Молоді та спорту України Вадим Гутцайт, заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська, Голова Ради директорів #КБУ Олександр Ротов, представники Будівельної палати України, директор Холдингова Компанія "Енергомонтажвентиляція", член Ради директорів КБУ Михайло Іщенко, а також голови спортивних федерацій, народні депутати, керівництво міської та районної адміністрацій та інші.

©️“Хочу побажати, щоб у Центрі завжди було «гаряче» від занять фізичними вправами, адже здоров’я та спорт – важливі складові не лише під час здобуття освіти, а й впродовж життя”, – зазначив Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України.

©️“Завдяки ректору університету Петру Кулікову, студентство має сучасну, модернізовану спортивну зону. Петро Мусійович завжди опікувався розвитком молоді та був ініціатором багатьох гарних ініціатив. Величезна подяка йому і всім, хто не був осторонь цієї ініціативи, аби уже сьогодні наші молоді спортсмени мали змогу тренуватися у сучасних умовах та досягати високих результатів”, – сказав Олександр Ротов, Голова Ради директорів КБУ у своїй промові.

Після офіційної церемонії відбувся товариський футбольний матч між командами викладачів університетів КНУБА та КНУ імені Тараса Шевченка. Матч закінчився з рахунком 2:2.

©️“Як Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів вважаю, що спортивна інфраструктура у студентському середовищі має зростати, аби студенти могли розвиватись і покращувати своє здоров’я. Це значить, що у КНУБА будуть команди, які будуть показувати сильні результати і по футзалу, і по футболу, і по легкій атлетиці. Мрію, що розвиток інфраструктури допоможе появі нових зірок футболу”, - зазначив Іван Крулько, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.

Також в рамках церемонії відкриття Центру та з нагоди Міжнародного дня студентів відбулося нагородження найкращих студентів КНУБА.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com