Новини

Член Ради директорів #КБУ, Група Ковальська разом з KDD Ukraine запросила команди двох провідних архітектурних бюро для проектування другої і третьої черги комплексу NUVO Business Park в центрі Києва на вулиці Жилянській.
18 листопада 2021, 17:30

Серед найвідоміших проєктів MVRDV — офісний простір WERK12 в Мюнхені, арт-простір Depot Boijmans Van Beuningen в Роттердамі, ревіталізірований простір у Вроцлаві Concordia Design та інші.

Команда Orange розробляла екостійкий проєкт Йонас, інноваційні сади в Амстердамі, концертний зал «Таурас» у Вільнюсі та інші.

©️«Ми залучаємо зірок архітектури до роботи з Ковальської, тому що впевнені, що в Україні повинні з'являтися проєкти, що відповідають кращим світовим практикам і засновані на успішному європейському досвіді. У фокусі всього, що ми робимо зараз, — естетика, увага до контексту міста і забезпечення сталого розвитку. Київ має потенціал стати відомим на весь світ не тільки архітектурою модернізму, а й сучасними привабливими проектами. Наша мета — створити мультифункціональний бізнес парк з комфортним середовищем для роботи і життя нового типу, з концептом відкритих площ, який підкреслить цінність громадських вуличних просторів», — коментує заступниця генерального директора групи «Ковальська» Ольга Пилипенко.

Група «Ковальська» розпочала роботу над проєктом бізнес-парку в NUVO Business Park восени 2020 року.

Комплекс буде складатися з семи технологічних будівель, до складу яких увійдуть офісні центри класу А, апартаменти і комплекс торгово-сервісних послуг. Комплекс спроектований за стандартами BREEAM архітектурним бюро APA Wojciechowski Architekci.

Загальна комерційна площа бізнес-парку перевищить 88 тис. Кв. м. Перша черга стартувала на початку 2021 року. Очікуваний термін реалізації всього проекту — п'ять років.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com