Новини

Компанія РЕНОМЕ ЄВРОБУД облаштовує сімейні кімнати у дитячій лікарні!
22 листопада 2021, 17:30

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні обрала компанію Реноме-Євробуд, члена Ради директорів #КБУ, регіонального представника КБУ у Рівненській області для реалізації чудової ініціативи - Будівництво Сімейної кімнати в Рівненській обласній дитячій лікарні.

130 квадратних метрів дитячої лікарні облаштовується під кімнати для перебування батьків з дітьми. Простір, який буде нагадувати дітям домашню атмосферу. Комфортні ліжка, кольорові стіни та іграшки. Хороші умови ванної кімнати, власна кухня, окрема пральня. Робота над проєктом відбувається у два етапи.

Наразі, РЕНОМЕ ЄВРОБУД завершує роботи першого етапу - демонтаж стінових перегородок, демонтаж підлог, монтаж стін та перегородок, влаштування ц/п стяжок підлог, заміна радіаторів опалення.

Фундація створює та підтримує проєкти, що безпосередньо впливають на покращення здоров’я та добробут дітей. До реалізації проєкту також долучаються світові бренди, такі як ІКЕА, LPP group, Watsons та інші. Для рідних маленьких пацієнтів перебування в Сімейних Кімнатах повністю безкоштовне. Це можливо, завдяки підтримці партнерів і небайдужих українців, які беруть участь в благодійних акціях Фундації.

Сьогодні в Україні функціонують п’ять Сімейних Кімнат. А вже у першому кварталі наступного року діти будуть одужувати граючись у таких кімнатах і у Рівному.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com