Новини

Тиждень тому група компаній DIM, член Ради директорів КБУ, презентувала оновлену концепцію житлового комплексу Lucky Land!
23 листопада 2021, 16:00

16 листопада на території конгресно-виставкового центру "Парковий" відбулася масштабна презентація оновленої концепції ЖК Lucky Land. На один вечір виставкова зала центру перетворилася на зелений оазис з місцями для відпочинку та спілкування, якою в майбутньому й стане територія Lucky Land.

Крім того, в рамках святкового заходу група компаній DIM презентувала також нове позиціювання власного бренду - "Живи більше", яке було розроблене у партнерстві з креативним агентством Tabasco.

Привітав гостей вечора видовищним відео, представивши місію, цінності та нове позиціювання DIM "Живи більше", засновник та керуючий партнер групи компаній Олександр Насіковський, більш детально з яким ви можете ознайомитись за посиланням: www.youtube.com/watch

Програма заходу складалася з двох частин: офіційної та святкової.

У першій частині виступили спікери, які розповіли гостям про те, як використовувались основні ідеї оновленої концепції житлового комплексу Lucky Land та позиціювання "Живи більше", чим наразі живе та пишається група компаній DIM: - Олексій Ревін, генеральний директор групи компаній DIM, - Олександр Попов, засновник та головний архітектор архітектурного бюро archimatika, - Олександр Смірнов, партнер та креативний директор креативного агентства TABASCO.

©️"Сьогодні ми презентували нову концепцію житлового комплексу Lucky Land, яка була створена у партнерстві з архітектурним бюро. Ми впевнено можемо сказати, що проєкт вийшов насправді унікальним, адже нам вдалося поєднати все та навіть більше з того, що сьогодні потребує сучасна людина для комфортного життя. Йдеться як про архітектурні рішення самих будинків, в основі яких покладена містобудівна парадигма київського Хрещатика та Майдану Незалежності, каскадну поверховість, про різноплановість будівель та використання сучасних й ексклюзивних елементів декору, так і про соціальну складову. Територія житлового комплексу буде наповнена різноманітною інфраструктурою — від крамниць та сервісів до культурних центрів, алей для прогулянок, місць для заняття спортом та відпочинку, які будуть інтегровані в існуючий ландшафт лісової зони. І все це буде доступним для усіх киян" — зазначив Олексій Ревін, генеральний директор групи компаній DIM.

Оновлена концепція житлового комплексу Lucky Land стала першим масштабним прикладом реалізації ідеї "Живи більше" в нових проєктах групи компаній. Загалом же нею пронизані всі без виключення комплекси DIM. Кожний квадратний метр житлового та громадського простору — це поєднання екологічності, продуманості та комфорту.

"Живи більше" — це заклик до людей, які вже стали щасливими власниками квартир у проєктах групи компаній DIM та тих, хто сьогодні знаходиться в пошуку нового житла. Хочете більше свіжого повітря, більше якісної води, більше позитивних вражень та емоцій? Тоді вам — у житлові проєкти, де створюється дім, в який хочеться повертатися, яким хочеться пишатися та в якому хочеться жити більше!" — додав пан Олексій.

Проєкти, що створює компанія, завжди на стику культур і епох, в яких краса та оригінальне бачення завжди в пріоритеті.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com