Про нас

Конфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

Відродження економіки, особливо в кризові періоди, завжди починається з відновлення будівництва, адже в усі часи професія Будівельника була і залишається однією з найпочесніших. Стан розвитку в будівельній галузі завжди був вірним індикатором рівня економічного розвитку держави, а саме будівництво уособлювало добробут, розвиток цивілізації та мир.

З метою подальшого інтегрування у європейський та світовий простір пріоритетним завданням КБУ є удосконалення нормативно-правової бази, реалізація програм будівництва доступного житла, покращення інвестиційного клімату, встановлення прозорих норм розвитку будівельного комплексу. У своєму розвитку Конфедерація досягла рівня отримання статусу саморегульованої організації, що свідчить про можливості й готовність виконувати притаманні державі певні функції регулювання у будівельній галузі на високому фаховому рівні.

Конфедерація будівельників України – сучасна, мобільна та високотехнологічна платформа, яка надасть Вам змогу розвинути бізнес, налагодити партнерські зв’язки, а також взяти участь у формуванні ринку будівельних послуг та прогресивних нормативно-правових правил гри.

Підтримуючи нові та реалізовані досягнення КБУ у галузі будівництва ми з Вами зможемо вивести на новий європейський рівень будівництво нашої країни.

Будуймо Україну разом!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com