Новини

Вчора, 25 листопада 2021 року, Член КБУ, компанія АЕРОК урочисто заклала капсулу часу у будівництво третього заводу!
26 листопада 2021, 11:30

24 березня 2021 року у м. Стрий було підписано меморандум між ТОВ «Аерок» та Стрийською міською радою про співпрацю, одним із пунктів якого передбачено реконструкцію існуючих заводських приміщень та запуск у жовтні 2022 року нового заводу з виробництва автоклавного газобетону на їх основі.

А вже 25 листопада у Львівській області було урочисто закладено капсулу часу у будівництво нового третього заводу компанії «Аерок». Планується відкриття сучасного підприємства із виготовлення виробів з автоклавного газобетону потужністю 480 000 м3/рік. Об’єм інвестицій складає понад 18 млн євро.

В урочистому заході прийняли участь: Генеральний директор ТОВ «Аерок» Рудченко Дмитро Геннадійович, Голова Львівської обласної державної адміністрації Козицький Максим Зіновійович, міський голова Стризької міська рада Олег Леонідович Канівець, заступник Стрийського міського голови Стасів Андрій Васильович, керівництво ТОВ «Аерок» та інші почесні гості.

Міський Голова міста Стрий Олег Леонідович Канівець заклав колбу із символічним посиланням для майбутніх поколінь у фундамент споруди.

Завод буде оснащений автоматизованим обладнанням німецького виробництва, а також буде створено 145 нових робочих місць для жителів Львівської області. Крім того, цикл виробництва планується повністю замкнутий і не становитиме жодної небезпеки для навколишнього середовища.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com