Новини

Hilton відкриє перший готель в Одесі!
26 листопада 2021, 17:30

Hilton та девелоперська компанія в Одеській області Gefest Group підписали франчайзингову угоду про будівництво в Одесі першого готелю мережі. Про це повідомляє інформаційне агентство Думская net.

Hilton – міжнародна готельна компанія, яка володіє 18 брендами і включає понад 6700 об'єктів і понад 1 мільйон номерів у 122 країнах світу.

Hilton Odessa стане другим готелем міжнародної групи в Україні. У березні 2014 року в Києві відкрився перший готель Hilton. У 2019 році Андрій Садовий анонсував відкриття готелю Hilton у Львові.

«Гарна новина для Одеси! Ми презентували наше красиве місто 123 мільйонам членів Hilton Honors та всьому туристичному світу. Ми віримо в потенціал Одеси і зробимо все, щоб вона набула світової популярності завдяки співпраці з Hilton. Вся наша команда схвильована і готується реалізувати один із найкращих готелів Hilton у світі! Висловлюю особливу подяку Hilton за підтримку цієї ідеї», — прокоментував операцію виконавчий директор будівельної компанії «Гефест» Vasilis P. Boubouras.

Дизайн інтер'єрів "буде навіяний природним оточенням". Готель на 145 номерів планують відкрити навесні 2025 року під управлінням кіпрської компанії Millennium Hospitality. Він розташований поблизу відомого розважального району Аркадія.

«Ми бачимо очевидні переваги для розширення в Україні вже з двома готелями, один із яких приєднається до нашого портфоліо разом із Hilton Kyiv. Зростання міжнародного інтересу до Одеси та стабільний внутрішній попит роблять Hilton Odessa важливим доповненням до нашої європейської мережі», — зазначив старший віцепрезидент з розвитку мережі в регіоні EMEA Патрік Фіцгіббон.

Hilton Odessa буде розташований у двох будівлях за кілька хвилин ходьби від популярної курортної зони Аркадія. Зокрема, готель буде розташований у Ванному провулку, він також матиме будинок на березі моря у Приморському провулку.

У готелі буде облаштовано два басейни – один критий та один на даху. Відвідувачі зможуть обирати із чотирьох ресторанів та барів, два з яких будуть розташовані на березі моря.

На одному з поверхів заплановано конференц-зал загальною площею 800 кв. м, включаючи бенкетний зал площею 300 кв. м, представницький лаунж на даху та оздоровчий центр площею 600 кв. м з басейном, тренажерним залом, салоном краси та іншими атрибутами відпочинку.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com