Новини

Оновлено електронні послуги у сфері будівництва!
29 листопада 2021, 11:30

Як зазначають у Державній інспекції архітектури та містобудування України, відтепер подати декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено без дозвільних документів (будівельна амністія) можна через портал "Дія".

Для цього потрібно – перейти на портал "Дія", в розділі про будівництво обрати послугу "Декларація про готовність до експлуатації самочинно збудованих об'єктів на земельній ділянці відповідного цільового призначення" та заповнити заяву за посиланням diia.gov.ua

І вже впродовж 24 годин вона буде опрацьована головними інспекторами будівельного нагляду ДІАМ, а замовник отримає сповіщення про результат у своєму кабінеті на порталі. Зручно та швидко.

Важливо пам'ятати, що під будівельну амністію потрапляють об’єкти класу наслідків СС1, збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, а саме індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року, а також будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Міністерство цифрової трансформації України, Михайло Федоров, Мінрегіон, Олексій Чернишов, TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com