Новини

Архітектурно-дизайнерська компанія MAD Architects розробила проєкт шістнадцяти поверхової житлової вежі One River North в Денвері, столиці американського штату Колорадо!
29 листопада 2021, 17:30

Головною особливістю є те, що на фасаді вежі вирізана природна стежка. Проєкт спрямований на «розмивання межі між збудованим і природним середовищем», складається із 13 000 кв. футів відкритих просторів, водних об’єктів і стежок, що повторюють багаті рельєфи Колорадо.

Житлова вежа розташована в Північному окрузі річки Денвера і є третім проєктом фірми в США і першим проєктом оренди житла в Північній Америці. На додаток до унікального поєднання архітектури та ландшафту, вежа пропонує 187 резиденцій, терасу на даху з басейном, спа та сад, а також близько 8000 кв. торгових площ на першому поверсі.

Вражаюча особливість фасаду, натхненна різноманітними біомами Колорадо передає досвід підйому від підніжжя до стежки, яка проходить через десять поверхів, причому чотири з них служать стежкою.

©️“One River North є зразком того, як ми повинні жити, оточуючи себе в природному середовищі, приносячи природу в наші будинки та створюючи справжній біофільний досвід у поєднанні з сучасними зручностями”-, зазначив один із розробників Кевін Ратнер.

Очікується, що проєкт буде завершено до кінця 2023 року.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com